Regresja LBL

Seminarium szkoleniowe hipnozy regresyjnej LBL odbyłam w okolicach Hamburga, Niemcy w miedzynarodowej obsadzie, od Nowej Zelandii, Australię, Europę po Kanadę w 2006 roku.
Certyfikat wystawiony przez Instytut Hipnozy do Życia między Życiami – LBL dr. Michela Newtona w USA (The Newton Institiute for LBL Hypnotherapy) uprawniający mnie do pracy jego metodą otrzymałam w czerwcu 2007 roku.

Regresja LBL do życia między życiami metodą Dr. Michaela Newtona

LBL to wyjątkowa technika umożliwiająca przeyżycie jedyne w swoim rodzaju. Odwiedziny w Świecie Dusz.

Dr. Michael Newton jako dyplomowany hipnoterapeuta rozwinął własną technikę umożliwiającą dosięgnięcie głęboko ukrytych wspomnień pacjentów o ich życiu po śmierci. W stanie głębokiej hipnozy, po przeniesieniu ich w stan nadświadomości, pacjenci opisują, co wydarzyło się im w ich poprzednich wcieleniach na Ziemi i na innych planetach, i co się wydarzyło pomiędzy tymi wcieleniami. Opisują ważne zdarzenia z poprzednich wcieleń wpływające na ich aktualne życie, jak również opisują jak wygląda Świat Dusz, co tam robią, z kim rozmawiają. Spotykają swojego Przewodnika Duchowego i dowiadują się dlaczego powrócili spowrotem tutaj na Ziemię. Jaki cel, jakie doświadczenie i z kim, wybrali tym razem do pracy. Bardzo trafnie hipnoza LBL została nazwana „duchową regresją”.

Poza tym na przestrzeni kilkunastu lat pracy z LBL połączyłam regresję duchową z pracą z traumą. To połączenie stanowi aktualnie bardzo ważny element w mojej pracy. Rada Starszych powiedziała: „Najpierw uzdrawianie, a potem do nas”. I tak powstała książka, w której wątkiem przewodnim są transformujące doświadczenia przeżyte przez klientów w czasie i po sesji LBL. Książkę wydałam w roku 2018 pod tytułem: „Podróże do świata dusz. Transformujące doświadczenia” (zobacz tutaj).

Tego między innymi możesz dowiedzieć się w czasie duchowej regresji:

  • Analizujesz poprzednie wcielenie w kontekście aktualnego życia.
  • Spotykasz duchowych opiekunów/przewodników.
  • Spotykasz swoją grupę duchową.
  • Dowiadujesz się dlaczego masz takie życie, a nie inne?
  • Dlaczego wybrałaś/łeś to właśnie ciało?
  • Kto jest Twoją bratnią duszą?
  • Jakie jest Twoje duchowe imię?
  • Czym zajmujesz się w świecie dusz?
  • Co zaplanowałaś/eś sobie na to życie?
  • Jak się czujesz, jako dusza opuszczając ciało w poprzednim wcieleniu?
I wiele, wiele innych nurtujących Cię tematów dotyczących nie tylko Twojego prywatnego życia, związków i pieniędzy, ale też świata, kosmosu, rozwoju Ziemi i postępu duchowego.I podróżujemy dalej ucząc się samodzielnego wchodzenia w trans hipnotyczny, aby skontaktować się z własną duszą, Przewodnikiem Duchowym i odwiedzić wiele ciekawych miejsc w świecie dusz. Uczysz się tego na sesjo-warsztatach „Wytrych Do Nieba”, na które serdecznie zapraszam. (zobacz tutaj)
Książki dr. Michaela Newtona:

Obrazy z sesji LBL