Regresja QHHT

QHHT® Quantum Healing Hipnosis Therapy

Terapia Uzdrawiania Kwantowego Hipnozą

Szkolenie pierwszego stopnia odbyłam w roku 2013 w Bremen/Niemcy, drugiego w 2016 w Toronto/Kanada w Akademii Uzdrawiania Kwantowego Hipnozą im. Dolores Cannon (Dolores Cannon’s Quantum Healing Hypnosis Akademy/USA).

Dolores Cannon (1931-2014) twórczyni techniki QHHT

Informacje do stworzenia tej techniki uzyskiwała w swojej pracy hiponterapeutycznej, którą zaczęła pod koniec lat 60-tych, przez stosowanie hipnozy do uwalniania nałogów. W trakcie sesji, z czasem, kiedy klienci byli w głębokim trasie otrzymywali informacje nie zawsze związane z ich problemami. D.Cannon rozpoczęła zadawanie pytań aby zgłębić skąd i od kogo one pochodzą.

Odkryła, istnienie wszystkowiedzącej instancji, którą nazwała Podświadomością albo Nadświadomością, co dla tej Instancji jest bez znaczenia. Ale to Ona uzdrawiała i dawała porady przemawiając poprzez klienta, który często znajdował się w głębokim transie sommnabulicznym. Ten kontakt stał się najważniejszym punktem terapii, a „Oni mówili, że to jest terapia przyszłości. Teraz mówią, że to jest terapia na Teraz.”(D.Cannon)

Na podstawie tych relacji napisała kilka książek, a motywem przewodnim są spotkania z duszami, które przybywają na Ziemię, aby się rozwijać i uświadamiać swój duchowy potencjał, aby zmieniać tą rzeczywistość poprzez własne wewnętrzne zmiany. Chodzi przede wszystkim o podniesienie poziomu wibracji, aby dopasować się do rosnącej na Ziemi frekwencji, kiedy ona się transformuje. W książce: „Trzy Fale Ochotników” opisuje inspirujący rozwój ludzkości.

Klienci będąc w transie, opisują, że miłość jest realną energią i jest najważniejszym elementem we Wszechświecie. Dzięki niej następuje rozwój, ona pozwala wznosić się wyżej i wyżej.

Głównym konceptem reinkarnacji jest tak zwane prawo karmy. Wracamy na Ziemię albo na inne planety, aby odpracować swoje błędy, nauczyć się żyć bez oceniania i uprzedzeń. Jesteśmy na różnych poziomach nauki, a chcemy żyć w miłości i szacunku dążąc do ukończenia „szkoły”. Wybieramy więc wcielenia, w których zaplanowaliśmy sobie tyle doświadczeń, ile jesteśmy w stanie przeżyć, robiąc plany na poziomie duszy, w świecie dusz. Ale na Ziemi, kiedy przechodzimy przez pole zapomnienia, i dzieją się te zaplanowane sytuacje łapiemy się za głowę mówiąc: to moje plany!? No tak, moje własne, o czym przekonują się przybywając na sesję QHHT.

Dzięki takiemu spotkaniu i wglądom do wcześniejszych inkarnacji przychodzi zrozumienie, pokora, współczucie, uzdrowienie, zmienia się energetyka. A kontakt ze światem duchowym przywraca harmonię i wiarę, że jest coś więcej, nie tylko fizyczność