The Reconnection

Reconnective Healing ® i The Reconnection® - Uzdrawianie rekonektywne

Szlolenie przeszłam w Hamburgu/Niemcy w roku 2012 na warsztatach z Dr. Ericiem Pearl.

Dr Eric Pearl mieszka i pracuje w USA. Prowadząc praktykę hiropraktyczną. Jego pacjenci zaczęli mu po zabiegach opowiadać o fenomenalnych odczuciach cielesnych, doznawanych podczas wykonywanych przez niego zabiegów. Spostrzegali świetliste istoty, doświadczali ogromnej radości i wewnętrznej harmonii. Po zabiegach szybciej niż wcześniej następowała poprawa stanu zdrowia.

Dr. Eric Pearl otrzymał dar uzdrawiana, który nazwał Połączeniem ze Źródłem. Był tym bardzo zaskoczony, ponieważ to, co robi to tylko połączenie, ale właśnie to połączenie, to jest ta specyficzna technika, której można się nauczyć, bądź otrzymać zabieg, nawet na odległość. I każdy odczuwa zmiany, czy to w czasie zabiegu, czy też później. Podczas sesji można odczuwać wibracje, zmiany temperatury i ciężkości ciała, czuć samki, zapachy. Częstym objawem jest szybkie poruszanie powiekami, można również zasnąć. Zabieg Reconnective Healing® polega na wyrównywaniu pola energetycznego, jakby się go poszerzało, rozciągało i stabilizowało, co wpływa regenerująco na komórki w ciele.

The Reconnection® - Ponowne połączenie ze Źródłem

Poprzez system linii axiotonalnych następuje wtórne połączenie naszego pola magnetycznego z polem Wszechświata. Wynikiem jest odbudowanie tego połączenia i czujemy się tak zintegrowani, że jesteśmy świadomi bycia jego częścią.

Zabieg ten odbywa się indywidualnie. Potrzebne są dwa spotkania, a koszt wynosi 333 $. Cena jest taka sama na całym świecie. Oznacza wibrację na poziomie 333.